Sipariş Formu

Firmamız 70 yıldır tarımda kullanılan ilaçlama makinaları imalatı yapmaktadır. Şu anda ikaçlama ve halk sağlığında kullanılan çelitli ilaçlama makinaları imal etmektedir.
Fabrikamız 1950 yılında kurulmuş olup, kurulduğu yıldan beri Sırt pülverizatörleri ve İlaçlama makinaları imalatı ve pazarlaması yaparak çifçilerimize hizmet vermektedir

Müşterilerimizin beklentilerini; ileri teknolojileri sürekli takip ederek, ürün kalitemizi her zaman en üst düzeyde tutarak sektörümüzün bir numaralı üreticisi olma, uzun soluklu çalışmalarımızla verimliliğimizi arttırarak Türkiye’de ve uluslararası platformda başarılı bir firma olmaktır.Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, kaynakların en etkin kullanımı ile güvenilir, fonksiyonel ve kaliteli ürünlerimizle karşılamak.Kaliteli ürünler üretip, sürekli büyümeyi hedefleyen, toplumsal ve çevresel değerlerden ödün vermeyen, verimli ve ülkemize yararlı bir şirket olmak.
Çalışanlarımız, ortaklarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle, takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf ve demokratik bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamak.

WhatsApp WhatsApp Canlı Destek